Discussion

Odpustili byste nevěru ?

Started by Jeanine · 10 replies
Posted: 3 years ago
Já nevím

Jolana Polhošová

Posted: 9 months ago
Určitě asi ně

VeruskaSkrabalova

Posted: 2 years ago
Já ne, protože když ho partner podvede jednou, tak jaká je šance že to neudělá znovu. Ono je pak velmi těžké partnerovi znovu důvěřovat 😐

TeoWe1

Posted: 2 years ago
Určitě ne :) když není spokojená, má to říct a pak ať si dělá, co chce :) ale nevěra je ta největší kudla od člověka, kterého milujete a věříte mu :)

Klaryssa23

Posted: 2 years ago
Už ne. Sama to dodržuji a zároveň vyžaduji. Bolestí už bylo dost a důvěra má nevyčíslitelnou hodnotu. Bez ní to nejde.

Lenka

Posted: 2 years ago
Když miluješ,odpustíš vše.

Karolína

Posted: 2 years ago
Kdyby to byl úlet, tak asi ano, ale kdyby to byl vážný vztah, tak bych jí to neodpustila.

Jana Trestrová

Posted: 3 years ago
Já bych nevěru neodpustila. Ani jiné ani sama sobě. Když nějakou miluji, tak se neohlížím a nehledám jinou. Ona je ta jediná, kterou chci. Takže odpověď je Ne.

Kotě - Hůlky

Posted: 3 years ago
Hezké jak píše Markéta "ani sobě", to mě nenapadlo takto to vnímat :), netvrdím tu, že jsem nikdy v dlouholetém vztahu na nevěru nepomyslela, pomyslela a vícekrát, jsem ale ráda, že jsem to neudělala, asi bych si to neokecala hlavně u sebe. Rozhodně zastávám a žiju :) ten názor, že pokud vztah neklape, je lepší to ukončit a pokud jsem zamilována jinde, tak nejprve stávající vztah ukončit a pak až řešit načisto novou Lowe..

Markéta

Posted: 3 years ago
Ne, ani sobě, ani partnerce.

Kotě - Hůlky

Posted: 3 years ago
odpustila jsem a né jednou ;), ale vztah je pro mě ukončen :D, pak vypisují, nechápou, že mi vadí jedna malá nevěra :D, no se mnou už nehnou, su jako skála, pokud mě někdo zklame, vlastně se tím pádem i odmiluji :)... ani mě již nepřitahuje naštěstí, páchla by mi po té jiné... :)