Pro nezadané Cover Image
Pro nezadané Profile Picture
355 členek
Před 11 dny

Ahojky vsem nekdo z Jiznich Cech ?:):)

Před 2 měs.

Ahoj ženy, příjemný den přeji. Jsme tu nová, tak zatim koukam. Jinak mám radeji prsate ženy, pokud mozno 😉

Před 3 měs.

Ahoj holky. Moc nejsem na takovéto seznamky ale řekla jsem si, že to zkusím protože už nechci být sama.
Hledám někoho kdo mě bude mít rád takovou jaká jsem a to s mými kily navíc i s mými špatnými vlastnostmi. A kdo bude mít rád mě i mé děti.
Také bych ráda našla někoho z mého blízkého okolí a to je Uherskohradišťsko.
Jsem kamarádská, umím vyslechnout i poradit. Máme s dětmi rádi výlety na kolech ať už do přírody nebo jen tak. Rádi chodíme v létě blbnout k vodě. Nechtěl by se k nám někdo třeba jen tak přidat? Netlačím na pilu, když v sobě najdeme zalíbení bude dobře ale stačí mi jen i přátelství.

Před 4 měs.

Ráda bych potkala ženu, co pasuje k mému osudu. Co otevřenost, férovost a věrnost ji není cizí. Pro kterou vztah znamená my a že to nejsou žádné preteky. Že, každý má své špatné stránky a že je na nás, zdali je dokážeme tolerovat a přijmout druhou takovou jaká je. Nejlépe mít stejné cíle a hodnoty. Ať láska a tolerance vyhraje. Proto hledám ženu přímou, i když může mít slovanské rysy 🤩 Mám ráda ženu plnou energie, co jí zdobí tmavé vlasy, kterou můžu chytit za boky a zatančit si s ní v rytmu salsy. Taky jí vzít za ruku a nacházet a kochat se krásami přírody nebo historii nejen naší země. A když se nebude bát, můžeme to zvládnout na mém pekelném chopper stroji. Milá ženo, těším se na naše seznámení, jsem radši pro osobní kontakt. Virtuální realita pro mě moc není.

Před 4 měs.

Moravskoslezský kraj? 👩‍❤️‍💋‍👩

O mně

Tak třeba to vyjde ;-). Prosím bez urážek. Ve vší slušnosti. Kdo bude hrubý udělá papa :-) členky bez profilovky nepustím.