Ahoj, nenajde se v Ostravě pohodová parta žen, které si chodí zahrát futbal/futsal a rády přijmou mezi sebe novou hráčku? Pokud byste o nějaké věděly, popřípadě samy rády hrajete, dejte vědět, ráda bych si šla zakopat 🙂
Ahoj, nenajde se v Ostravě pohodová parta žen, které si chodí zahrát futbal/futsal a rády přijmou mezi sebe novou hráčku? Pokud byste o nějaké věděly, popřípadě samy rády hrajete, dejte vědět, ráda bych si šla zakopat 🙂