vykoPAAVky Cover Image
vykoPAAVky Profile Picture
31 členek
19 dny zpět

Ahoj, přidává se vykopávka z Prahy..Nechcete někdo procházky,kolo, atd.? 😉🙂

22 dny zpět

Milé dámy, přidávám se k vykopávkám. Sice se jako fosílie necítím, ale pravdou je, že bych brala věk tak okolo 25. Ale aby mi zůstal rozum a klid, který mám teď. Z toho vyplývá, že závidím mladším ročníkům jejich mladí.

1 měs. zpět

Ahoj vykopávka z Olomouckého kraje se přidává do klubu :D

Mnozí z nás jsou v nové fázi života.
Jsou v takovém věku, kdy vidí vrásky, bílé vlasy a pár kilo více, když se podívají do zrcadla.
Mladé ženy ve věku 25 let všude kolem sebe a povzdechnou s nostalgií.
Ale až příliš často zapomínají, že jim bylo 25 let, stejně jako dnešní ženy.
Na jedné straně je mládí a radost ze života, na druhé straně je moudrost, zkušenost a dobré srdce.
Zatím jste dosáhli každého cíle v situacích, které jste zažili.
Bylo ti 30 let, 40, 50, přežil jsi...
Jste bojovnice, jste jako klasické auto nebo dobré víno.
I když vaše tělo není stejné jako dříve, na oplátku máte ducha, odvahu a sílu vstoupit do této nové fáze života s grácií a pýchou těch, kteří mnohé prošli a hodně toho dosáhli.
Nikdy se necítím vinna za svůj věk.
Je to privilegium, které je mnohým odepřeno....

...milé ženy, děkuji za Vaše vstoupení do skupinky :) a jak se vlastně máte? Já tedy moc vedra nemusím, vyhovuje mi stín, zároveň zbožňuji plavání, což se i dá zkloubit :) a po dostatečném vyplavání se tedy zavrtat někam do stínu... i zde mi vyhovuje být "stínová" a vytasit své zbraně, (nemyslím jen foto :D...), jen Té jedné, která projeví zájem o opravdovské a dlouhodobé osobní setkávání a poznávání, vedoucí klidně k přátelství, každopádně i cesta je přeci cíl ... :)... Je mi zde fajn, píši si hojně, jen popravdě píší hlavně mlaďounký holky 20-30 let a tam si až tak generačně nerozumím... asi se přiznám, že ohledně vztahu, který hledám a k přihlédnutí k vztahům minulým, již nevěřím na velký věkový rozdíl.. samozřejmě nikdy neříkám nikdy... hezký večer, papa Wykopávka

O mně

zakládám skupinu 40+ s výstižným a všeříkajícím názvem :D. Né, naopak chci dokázat, že ač nad 40 nepatříme baby do starýho železa a naopak jsme v tom nejlepším věku ;). Můžete zde psát o čem vás napadne.. i RETRO vzpomínání apod. ;) Těším se na členky!? Podmínkou je velice nečekaně a překvapivě věk 40 až samozřejmě nekonečno... 39,999999999999999999 NEBEEREME!