vykoPAAVky Cover Image
vykoPAAVky Profile Picture
56 členek

vítám 2 nové členky 😉...

...nic moc období... partnerka mne po mnoha letech rodinného života s dětmi nechala dost surovým a typickým způsobem, ohraná písnička "nová love"... ale o tom psát nechci, ani o tom, že kopala do našeho 4kg uzlíčku z utulku, když čubina utekla a pak se vrátila, i toto je naštěstí minulost a člověku se vrací veškeré konání... Chci psát o Lásce klidně psí 🙂... dětské, čisté, nevinné... dcerunka mi našla tento mini pidi čtyřlístek... není to strojená fotka, byla jsme na chajdě, v domácím, v mých oblíbených kostičkách... a bylo mi najednou krásně... tak asi o toto jsem se s Vámi chtěla podělit...

image
RYBY
jsou vlastně takovým rozporem od podstaty – jsou tím nejvřelejším, nejnesobečtějším a nejnápomocnějším znamením zvěrokruhu, každému nabídnou vřelé slovo či pomocnou ruku, když je to potřeba – ale samy se svými radami rozhodně neřídí a nechávají si padat věci na hlavu, protože mají pocit, že jiní potřebují jejich energii a pomoc daleko víc. Kromě toho se v nich skrývají dvě naprosto se tříštící osobnosti – snílek věčně s hlavou v oblacích a naprosto racionální a ambiciózní osoba, která chce dosáhnout až ke hvězdám.
(nu, jsem tu ženy 😁... singl 😉...)

pozdrav z chatičky...

image
...viem, že nie som dokonalá...
A presto ani dokonalosť nehľadám.
Hľadám pravdivosť.
...
O mně

zakládám skupinu 40+ s výstižným a všeříkajícím názvem :D. Né, naopak chci dokázat, že ač nad 40 nepatříme baby do starýho železa a naopak jsme v tom nejlepším věku ;). Můžete zde psát o čem vás napadne.. i RETRO vzpomínání apod. ;) Těším se na členky!? Podmínkou je velice nečekaně a překvapivě věk 40 až samozřejmě nekonečno... 39,999999999999999999 NEBEEREME!